www.praha6.cz
email

Zdravá šestka se vydařila

Experimentální týden zábavy, napětí, dobrodružství i poučení se těšil značnému zájmu veřejnosti, a to především dětí i mladých lidí, pro které byl koneckonců také převážně určen.

Akci Útvaru rychlého nasazení, stejně jako souboj v paintballu sledovali všichni s napětím a dlužno dodat, že jak policisté, tak městští strážníci si vedli skvěle. Velký zájem pochopitelně budila prohlídka vrtulníku či seskoky padákem.

Maskovaný bojovník paintballu 

 

Diskusi o tom, proč drogy ne, a jak aktivně využít volný čas, obohatil kanoista Lukáš Pollert či 1. vicemiss ČR Kateřina Smržová.

zleva - J. Minarčík, radniční protidrogový koordinátor; L. Pollert, kanoista                               Kateřina Smržová, 1.vicemiss ČR

Jiří Komorous, Milan Šteindler, Ivan Douda a Radek John také přijali pozvání na diskusi o drogové tématice. Jejich příspěvky vzbuzovaly značnou pozornost obecenstva. Především pak mládež  nenechala chladnou ani skupina Bluesberry či Ivan Hlas, kteří mezi jinými vystoupili na Džbáně.

Komorous, Šteindler, Douda, John  skupina Bluesberry

Ivan Hlas

Děti předvedly, že hra ani závodění jim nejsou cizí, a že volný čas umějí skutečně využívat s radostí a bez drog. Jejich snahu pak ocenil i starosta Pavel Bém, když jim předal ceny, věnce a diplomy.

 

  Starosta Bém předává ceny

 

Do "Týdne" spadalo i dětské odpoledne na Hanspaulce, kde se mimo jiné předvedli i umělci na skateboardech.

Předposlední den byl ve znamení ojedinělé akce: vztyčení sedmitunového menhiru v Šárce na počest Thora Heyerdahla, které za pomoci dobrovolníků zorganizoval pan Pavel Pavel, známý mimo jiné tím, že rozhýbal sochy na Velikonočních ostrovech.

 
© NOVINY MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 6
Šestka
oficiální noviny městské části Praha 6
náklad: 56 000 výtisků
vychází 11x ročně
Registrační číslo MK ČR 13180
Od března 2014 vydává:
Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
IČ: 00063703
tel. 220 189 111
www.praha6.cz