www.praha6.cz
email

Hanspaulské dovádění už potřetí

Hanspaulka je nejen rodištěm skvělých hudebníků, ale i kolébkou Hanspaulské fotbalové ligy, která je známá po celé republice. Stejně jako muzikanti, kteří koncertují všude možně po světě, tak i liga se hraje po celé Praze. A Hanspaulka zůstává stranou. Rozhodli jsme se, že se pokusíme situaci změnit a připravili jsme několik pohybových aktivit, přičemž chystáme i hudební překvapení. 

Již třetím rokem pořádá ZŠ Hanspaulka pro děti a rodiče „Hanspaulské dovádění“. Rodinné týmy i jednotlivci se utkávají v zábavných sportovních disciplínách, které oslovují jak sportovce, tak i začátečníky. Netradiční pojetí přináší všem zúčastněným spoustu legrace a radosti, zároveň si řada z nich ověří i svou fyzickou zdatnost. Letošní setkání plánujeme na sobotu 21. dubna dopoledne na hřišti TJ Sokol na Hanspaulce. Těšíme se na staré známé i na nové sportuchtivé nadšence, a to nejen z Hanspaulky.  

ZŠ Hanspaulka se v loňském roce dočkala nového hřiště a dětem i dospělým je každodenně k dispozici. V září 2001 bychom rádi odstartovali dlouhodobý turnaj Hanspaulcup, a to v rozmanitých disciplínách a pro všechny generace. Již v tomto školním roce, v květnu a červnu, chystáme přípravný turnaj pro nadcházející sezónu, a to v odbíjené a malé kopané. V dalším čísle budeme všechny informovat o přesném termínu konání a zápisu přihlášených týmů. 

Máte-li tedy chuť a trochu volného času, zveme vás na Hanspaulku za sportem. Využijte možnosti aktivně si zasportovat a splňte svou milou povinnost, totiž udělat něco pro své zdraví. Nebo myslíte, že myšlenka „V zdravém těle zdravý duch“ se už nenosí?

Marie Pojerová,

ředitelka ZŠ Hanspaulka

zpracováno:

 
© NOVINY MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 6
Šestka
oficiální noviny městské části Praha 6
náklad: 56 000 výtisků
vychází 11x ročně
Registrační číslo MK ČR 13180
Od března 2014 vydává:
Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
IČ: 00063703
tel. 220 189 111
www.praha6.cz