www.praha6.cz
email

Šest dětí v šestém znamení na Praze 6

I když to na Praze 6 není tradicí, uskutečnilo se letos po dlouhé době opět vítání nově narozených dětí. Důvod k tomu byl skutečně kuriózní. V první den roku 2002 se totiž na Praze 6 narodilo celkem 6 dětí. A navíc, děti spadají podle čínského horoskopu do roku znamení Hada, což je šesté znamení čínského zvěrokruhu.

K tomu ještě navrch jsou tři chlapečci a tři děvčátka. K radosti rodičů z narození malých občánků se tedy rozhodla radnice Prahy 6 přidat ještě malou oslavu s dárky a slavnostním uvítáním do života.

Starosta Pavel Bém spolu s místostarostkou Jaroslavou Trnkovou při té příležitosti uvítali dvojčata Aničku a Zuzanku Rosenbaumovy, Eminku Kozákovou, Floriánka Čáslavského, Maxmiliánka Krechlera a Jeníčka Messnera v salonku Janáček v hotelu Diplomat. A zatímco spokojená miminka ležela v bezpečí máminých a občas tátových náručí, jejich rodiče měli možnost si popovídat nejen se starostou nebo místostarostkou, ale zároveň mezi sebou a vyměnit si případně pár zkušeností. Kromě jiného měli také možnost nahlédnout alespoň trochu i do budoucnosti svých dětí, protože k dárkům dostali také horoskopy, vypracované přesně na míru. Jak se však jejich ratolestem do budoucna povede, to bude pochopitelně stejně z největší části záležet jak na rodičích, tak časem i na nich samotných. Proto přejeme těmto dětem, aby jejich život byl spokojený a aby se odvíjel ve společnosti, kde vždy budou mít možnost najít takové uplatnění, jaké budou samy chtít.

 
© NOVINY MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 6
Šestka
oficiální noviny městské části Praha 6
náklad: 56 000 výtisků
vychází 11x ročně
Registrační číslo MK ČR 13180
Od března 2014 vydává:
Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
IČ: 00063703
tel. 220 189 111
www.praha6.cz