www.praha6.cz
email

Aritma vítězem Zimní ligy

Družstvo starší přípravky fotbalového oddílu SK Aritma má na jaře našlápnuto k dobrým výkonům. Stalo se totiž vítězem turnaje Zimní ligy na Hanspaulce. V konkurenci sedmi týmů porazilo soupeře z Čechie Smíchov (2. místo), soupeře z Dukly (3. místo) a další.

„Jsem rád, že jsme zvládli záverečný turnaj a kluci si došli pro pohár. Ale ještě více jsem rád, že jsme v průběhu poctivé zimy mohli sehrát spoustu kvalitních zapasů,“ říká trenér mladých fotbalových nadějí Martin Hornok. „Doufejme, ze se příprava projení v radosti ze hry a kluci si fotbalové jaro patřičně užijí,“ dodává.

Zimní turnaj, jehož pořadatelem byl za přispění městské části také fotbalový klub Artima, se konal během zimních víkendů vnafukovací hale na Hanspaulce. Během základní části se odehrálo 42 utkání a vzávěrečném turnaji rozhodlo o vítězi dalších sedm vzájemných zápasů. Celkem padesát hodin se hrál kvalitní fotbal, který byl příjemnou podívanou i pro diváky. Ten ocenila i radní Veronika Vymětalová, která na závěr turnaje předala poháry vítězům i nejlepším hráčům.

 
© NOVINY MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 6
Šestka
oficiální noviny městské části Praha 6
náklad: 56 000 výtisků
vychází 11x ročně
Registrační číslo MK ČR 13180
Od března 2014 vydává:
Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, 160 52 Praha 6
IČ: 00063703
tel. 220 189 111
www.praha6.cz